درب اتوماتیک پارکینگی

درب اتوماتیک پارکینگی

1400/10/17 15:17:30

 

درب اتوماتیک پارکینگی

امروزه استفاده از درب اتوماتیک پارکینگی

جای خود را بین افراد پیدا کرده و به طور گسترده ای از این درب ها در منازل و شرکت ها و سازمان ها استفاده می کنند. درب اتوماتیک پارکینگ سهولت بسیار خوبی در عبور و مرور ماشین ها ایجاد کرده اگر قبلا مدت زمان زیادی صرف پیدا شدن و باز کردن درب و سپس دوباه سوار شدن و بیرون اوردن خودرو و دوباره پیاده شدن و بستن در صرف می شد، امروزه با زدن یک دکمه یا ریموت به سهولت در باز می شود و پس از عبور خودرو درب دوباره بسته می شود؛درب اتوماتیک پارکینگی صرفه جویی بسیار عالی در زمان به وجود آورده است.

همچنین ددرب اتوماتیک پارکینگی محافظ های بسیار خوبی نیز در مقابل دزدان نیز محسوب می شوند چرا که به دلیل استحکام بسیار بالایی که این درب ها دارند به راحتی قابل باز و بسته شدن نیستند.

 

درب اتوماتیک پارکینگ در فروشگاه های معتبر عرضه می شود؛ البته برای یافتن این درب ها می توان به سایت هایی که شرکت های تولید و عرضه کننده برای معرفی و فروش محصولات خود در نظر گرفته اند نیز مراجعه کرد و حتی مقایسه ای بین انواع مختلف آن انجام داد تا بتوان یکی از درب های مناسب را انتخاب کرد.

درب اتوماتیک پارکینگی در رنگ های مختلف عرضه می شود و می توانید قبل از خرید اقدام به گرفتن گارانتی محصول انتخابی و قطعات درب اتوماتیک نیز بپردازید و فراموش نکنید هیچ محصولی را بدون گارانتی خریداری نکنید، همچنین درخواست خدمات پس از فروش بلند مدت نیز یکی از اقدامات پیشگیرانه محسوب می شود.

 

انواع درب اتوماتیک پارکینگ :

درب اتوماتیک پارکینگیدر انواع مختلفی قابل عرضه است از جمله درب اتوماتیکی ریلی پارکینگ، درب اتوماتبک لولایی  درب اتوماتیک زیر سطحی،درب اتوماتبک زیر سقفی و... که هر کس با توجه به نیاز و محل نصب می تواند یکی از این درب ها را انتخاب کند.

بیشترین نوعی که خریداران اقدام به خرید آن می کنند از نوع و مدل درب اتوماتیک لولایی است، این درب های لولایی به این دلیل از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند که به دو طرف باز و بسته می شوند یعنی هم به سمت داخل و هم به بیرون باز و بسته می شوند البته این درب ها جزو درب های تقریبا سنگین نیز محسوب می شوند گفته می شود وزن هر کدام از طاق ها یا لنگه های آن 100 تا 600 کیلو است. داشتن این مقدار وزن به دلیل کارایی که این محصول دارد معقول به نظر می رسد.

 

مدل های درب اتوماتیک پارکینگی:

درب اتوماتیک پارکینگی لولایی همچنین دارای دو مدل 24 ولت و 220 ولت است که نوع 24 ولت آن برای ورود و خروج با تعداد بالا و درب های سبک تر استفاده می شود و جک هایی از نوع 220 ولت آن نیز برای تردد کم و پایین و درب های سنگین مورد استفاده قرار می گیرد. البته یک نوع دیگر نیز از این درب ها وجود دارد که به مدل هیدرولیک مشهور است که برای ترددهای بالا با وزن سنگین استفاده می شود.