نکات مهم برای خرید درب ضد سرقت

نکات مهم برای خرید درب ضد سرقت

1400/10/17 15:17:30

در این مقاله به چند نکته مهم در عین حال آسان اشاره می کنیم که باید قبل از خرید درب ضد سرقت در انواع مختلف از عبارت درب ضد سرقت ترک درب ضد سرقت چینی درب ضد سرقت ایرانی به آن توجه بکنید .


درب ضد سرقت

درب ضد سرقت,در ضد سرقت,درب ضد سرقت

شکاف بین درب و چهارچوب درب ضد سرقت نباد بیش از ۴-۵ میلی متر باشد. اگر شکاف بزرگتر باشد باز کردن درب توسط یک میله خمیده آسان تر خواهد بود. فراموش نکنید که این جزئیات کوچک امنیت بالایی را جهت شما فراهم می کنند.

اگر قفلی که بر روی درب ضد سرقت استفاده می شود قوی است بایستی محل قرار گرفتن قفل قدرت خیلی ی باشد. پایه در ضد سرقت مکانی است که قفل در آن قرار می گیرد. درب ضد سرقت که اهمیت قفل قوی ندارد به راحتی باز می شود حتی چنانچه از قفل خیلی قوی مصرف شده باشد.

علاوه بر این، از در دسترس نبودن منطقه ورود کلید باید اطمینان حاصل بکنید . یک سیسـتم نشان در درب ضد سرقت وجود دارد که این منطقه را حفاظت می نماید . این سیستم نشان بایستی به اندازه کافی جهت نگه داشتن قلم قوی باشد.

لولا درب ضد سرقت بایستی قابل تنظیم باشد. لولا جوش این توانایی را ندارند.

کیفیت بسته شدن درب ضد سرقت نشان دهنده کیفیت واقعی آن است. درب ضد سرقتی که سال ها مورد مصرف قرار گرفته است می بایست به راحتی بی سر و صدا حتی با کمی فشار انگشتان دست بسته شود. کیفیت سیـستم قفل وانت این امکان را به راحتی فراهم می نماید .

به دنبال درب ضد سرقت با سیستم درزگیر دوجداره باشید. این نوع درب ضد سرقت نه فقط شما را از سرقت، بلکه در مساوی سرما، گرما، سر صدا، گرد و غبار نیز حفاظت می نماید . این به شما انزوا کامل می دهد باعث می شود شما احساس راحتی بکنید .

درب ضد سرقت بایستی با بتن پرشود. تعرفه پر کردن بتن گران تر از پر کردن پلی اورتان است ولی امنیتی که بتن ارائه می دهد برتر است. اطلاعات ضروری در مورد این مورد را از شرکت مورد نظر خود بپرسید.

با توجه به اینکه سلیقه شما ممکن است تغیر نماید یا از ظاهر درب خود بعد از یک مدت زیاد خسته شوید،دقت بکنید که درب مدولار بخرید. با این کار، شما بدون تغییر درب ضد سرقت به طور کامل می توانید ظاهر درب را بدون هیچگونه آسیبی تغییر دهید.

قیمت درب ضد سرقت هم یکی از فاکتورهای خیلی مهم است که در وقت خرید درب ضد سرقت بایستی به آن توجه کرد. مراکز فروش درب ضد سرقت ممکن است با قیمت های مختلف ی درب ضد سرقت را ارائه دهند به همین دلیل قطعا قبل از خرید درب ضد سرقت به قیمت درب ضد سرقت توجه بکنید .

فراموش نکنید که درب ضد سرقت خوب نه فقط جهت شما امنیت به ارمغان می آورد بلکه به شما ارزش و اعتبار می بخشد. این مسئله صحیح است که زیبا یی به اندازه امنیت خیلی مهم است. اولین منطقه ای که در خانه شما دیده می شود درب منزل شما است و در واقع تاحدودی راهنما در مورد شخصیت شما است.

درب ضد سرقت انواع انواع مختلف ی است. علاوه جهت ن برندهای مفرق ی نیز در بازار وجود دارد. پس خرید درب ضد سرقت و تشخیص اصل بودن آن نسبتا کار سختی است. در این بین بسياري معتقد هستند که درب ضد سرقت چینی دارای کیفیت پایین یا حتی بدون کیفیت می باشند . اما این طرز فکر درست نیست زیرا درب ضد سرقت چینی با روکش hdf دارای کیفیت خیلی بالایی است و حتی از درب ضد سرقت ترک قیمت آن بالاتر است.

علاوه بر این نوع درب های ضد سرقت، درب ضد سرقت ترک کیفیت بالا و ثابت شده می باشند . این درب ضد سرقت با دارا بودن اجزا مستحکم با کیفیت مانند قفل، لولا، جنس بدنه غیره سهم بسياري از فروش درب ضد سرقت در بازار را به اختصاص داده اند. قیمت درب ضد سرقت از نوع ترک نسبت بهبقیه انواع درب ضد سرقت بالاتر است ولی با این وجود مورد توجه بسياري از افراد هستند .