hdf روکش پرینتی ورقه های فولادی و درب

 hdf روکش پرینتی ورقه های فولادی و درب

1400/10/17 15:17:31

روکش پیرینتی چیست؟

درب ضد سرقت را مي توان به چهار بخش هسته درب، روکش درب ، يراق آلات و چهار چوب تقسيم کرد که در اين مقاله با نوعي از روکش درب هاي ضد سرقت آشنا مي شويم

روکش پيرينتي درب ضد سرقت

اين  نوع روکش به زبان ساده يعني تصوير يا طرحي بر روي روکش mdf چاپ مي شود.

نکته ي مهم در مورد اين نوع روکش کيفيت و نحوه چاپ است که متاسفانه به دليل تخصصي بودن اين کار امکان تقلب در آن وجود دارد لذا حتما براي خريد اين نوع درب ها آنها را از کارخانه هاي معتبر خريداري کنيد تا هم ارزانتر باشند و هم مطمئن

ساختمان درب ضد سرقت، ورقه های فولادی

فولاد از مهمترين اجزاي درب ضد سرقت مي باشد. که تاثير مستقيمي بر روي امنيت درب ضد سرقت، وزن آن، کيفيت آن، نوع يراق آلات مصرفي براي درب و در نهايت قيمت درب ضد سرقت دارد.

بدين صورت که براي امنيت حداکثري نياز به ورقه هاي ضخيم داريم که بالطبع سنگين تر و گرانتر ميشوند. با سنگين شدن درب ضد سرقت حتما بايد از يراق آلاتي متناسب با وزن آن استفاده کنيم که اين هم باعث افزايش قيمت درب ضد سرقت ميشود. و چهارچوبي لازم است که با گذر زمان خم نشده و دچار ايراد و اشکال نشود.

مشخصات درب HDF

HDF مخفف کلمه High Density Fiberboard به معناي ورقه فيبري با تراکم بالا است که همانطور که از اسمش مشخص است اين نوع ورق ها از جنس فيبر بوده با اين تفاوت که تراکم بسيار بالاتري نسبت به انواع سبکتر فيبر يعني LDF و MDF ميباشد و داراي وزن مشخصه ي بالاتري است که باعث استحکام و عمر بيشتري مي شود.

از نوع ورقه چوبي در صنعت توليد درب هاي چوبي علاوه بر توليد درب هاي آپارتماني و درب داخلي و درب اتاق و ساير درب هاي چوبي، براي روکش درب هاي ضد سرقت هم استفاده مي شود و با استفاده از روکش هاي PVC و يا ABS  ميتوان از اين ورق در توليد درب هاي ضد آب با مقاومت بسيار بالاتري استفاده کرد.