www.karako-co.com

مهمترین درب های ضد سرقت برای منازل ویلایی درب هایی هستند که در مقابل تابش مستقیم نور خورشید و لمس قطره های باران آسیب ناپذیر باشند. چرا که تابش نور خورشید باعث رنگ پریدگی سطح درب و رویه چوب طبیعی میگردد و همچنین لمس قطرات باران باعث انبساط حجم چوب وبه اصطلاح طبله کردن چوب می گردد. با توجه به مساحت منازل ویلایی نصب آلارم روی درب های ویلایی امری مفید می باشد .همچنین استفاده از قفل های مولتی لاک که قابلیت قفل شدن از جهات بیشتری را دارد نیز ضریب امینی محل نصب درب ویلایی افزایش می دهد، ولی مهمترین اصل در ساخت درب های ضد سرقت ویلایی افزایش ضخامت ورق داخلی لنگه درب می باشد که در خصوص درب های سفارشی شرکت کاراکو این ضخامت کمتر از 2 میل نمی باشد.

در مورد درب های ضد سرقت همواره باید بدانیم الویت اول در ساخت درب های ضد سرقت درب های ضد سرقت، ایمنی و ضریب امنیت بالای آن می باشد و درقدم بعدی حفظ ظاهر و زیبایی این محصول است .

 درب های ویلایی ضد سرقت شرکت کاراکو با الویت قرار دادن بحث ایمنی با استفاده از ورق کامل داخلی با ضخامت 2 میلیمتر و استفاده از ام دی اف های  یک سانتیمتری در دو سوی درب و تعبیه پشم شیشه و نصب آلارم این اصل را رعایت نموده و در قدم بعدی با طراحی های متنوع در سبک های کلاسیک و مدرن زیبایی ظاهر و شکیل بودن آنها را تضمین نموده است.

امنیتی نو را با کاراکو و محصولات متنوع آن تجربه  بفرمایید.سایت شرکت کاراکو با عکس های مدل های متنوع  ویلایی طیف گسترده ای از انتخاب  را فرا روی  شما قرار می دهد.

www.karako-co.com  را همین حالا تجربه کنید.