در این مقاله قصد داریم درب های ضد سرقت ترک و چین را از نظر تفاوت ظاهری مورد بررسی قرار دهیم . 

 

بیوت درب ضد سرقت ترک

تفاوت ظاهری درب های ضد سرقت ترک و چین :

اولین تفاوتی که سریعا به چشم می آید و یکی از راه های تشخیص درب است در نوع چارچوب ها دیده می شود. چارچوب های ضد سرقت چین تخت و اختلاف سطح کمی بین سطح بیرونی چارچوب و لنگه درب وجود دارد درصورتی که این اختلاف سطح در درب ضد سرقت ترک بیشتر می باشد.

تفاوت دوم در لولای درب است . لولای درب های ضد سرقت چین مخفی است اما لولای ضد سرقت ترک از سمت داخل قابل مشاهده است. همچنین نوع لولا های آن ها نیز با هم متفاوت می باشد.

تفاوت سوم نیز روکش نهایی درب هاست. رویه نهایی درب های ضد سرقت چین یا فلز با رنگ کوره ای طرح چوب هستند یا MDF رنگ شده و در بعضی موارد روکش PVC اما روکش درب های ضد سرقت ترک به دو دسته MDF روکش طبیعی چوب و یا MDF روکش PVC تقسیم می شوند .

لازم به ذکر است که درب ضد سرقت طرح ترک با یراق آلات ترکیه نیز در ایران تولید می گردد که محصولات برخی از تولید کنندگان داخلی با درب های ضد سرقت ساخت ترکیه برابری ودر مقایسه با تولیدات برخی از تولید کنندگان ترکیه در سطح بالاتری قرار دارد و از نظر قیمتی نیز مقرون به صرفه تر هستند .

شرکت کاراکو توزیع کننده و وارد کننده بهترین درب های ضد سرقت در ایران می باشد برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شرکت کاراکو تماس حاصل فرمایید.

www.karako-co.com